ÖZEL DUYURULAR

MİKAS Danışmanlık, Temsilcilik ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak, uluslararası marka değeri bulunan bir KOBİ şehri olan Ankara endüstrisinin önde gelen sanayi bölgelerinden biriyle (OSTİM) iş ve endüstriyel işbirliği içindeyiz. OSTİM; ulusal ve uluslararası ihtiyaçları karşılamak için bir çözüm merkezi olarak, 17 sektörde ve 139 iş kolunda 6.200'den fazla işletme ve 60.000'den fazla çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

OSTİM, 1997 yılında OSB statüsü alarak bölge işletmelerinin sorun ve ihtiyaçlarına yönelik kalite ve uygun maliyetli altyapı, girdi ve üstyapı üretim ekosistemini güçlendirmiştir. OSTİM'de, üretim ortamında ihtiyacınız olan her türlü yatırım, izin, altyapı tedariki vb. hizmetleri hızlı ve kaliteli bir şekilde tedarik ediyoruz.

Sanayi bölgemiz “OSTİM”de, bölgesel işletmelerin rekabetçiliğini artırmak için birçok stratejik sektör desteklenmektedir. Bu sektörler özellikle; savunma, havacılık, demiryolu sistemleri, medikal, inşaat ekipmanları, iletişim teknolojileri, enerji, kauçuk teknolojileridir. Yüksek tasarım ve üretim kapasitesine sahip ortak girişimlerimiz, bölgedeki birçok iş kolunun altyapısını ve ekipmanını kullanarak büyük hacimli projelere imza atmıştır.

Bölgedeki bu 7 farklı stratejik sektörlerde kümelenme bize, ulusal ve uluslararası üretim kabiliyetleri ile işbirliği yapma, proje geliştirme ve yönetme konularında esneklik sağlama fırsatı sunuyor.